Druk offsetowy

Z perspektywy  ponad dwudziestoletniego  doświadczenia  dostrzegamy wielkie zmiany jakie przez ten czas przyniosła technologia, która pozwala obecnie stosować zamiennie druk cyfrowy i offsetowy. 

Wychodząc naprzeciw klientom, nawet tym najbardziej wymagającym, dobieramy sposób wykonania zlecenia indywidualnie, w zależności od oczekiwań względem jakości produktu, jego ceny i terminu wykonania.

W zakresie druku offsetowego oferujemy w pełni wyposażoną drukarnię offsetową pracującą w oparciu o cztero i ośmio kolorowe maszyny offsetowe o maksymalnym formacie druku B1.

Oczywiście sam druk to nie wszystko, zapleczem jest własne studio CTP oraz świetnie wyposażona linia postpress, dysponujemy urządzeniami do foliowania, lakierowania oraz pełnej obróbki introligatorskiej.

Co możemy drukować offsetem?
– Od ulotek i  plakatów po foldery ,katalogi  i teczki ofertowe

Kiedy stosujemy tą technologię?
– Offset nie jest „na już”, więc jeżeli klient nie oczekuje, że zlecenie będzie wykonane natychmiastowo możemy zastosować tą metodę druku. Kolejnym kryterium jest nakład –  zwykle powyżej 500 sztuk.

Nie są to jedyne kryteria, więc, jako profesjonaliści, traktując każde zlecenie indywidualnie informujemy klienta o „zadach i waletach” danej metody. Ostatecznie to klient wybiera wariant dla siebie najkorzystniejszy.